O klubu

Karate klub Vysočina o.s. je občanským sdružením zájemců o bojová umění karate, kobudo a systema. Oddíl vznikl koncem roku 2004 pod záštitou Jana Steklého, absolventa FTVS UK, trenéra I. třídy a mezinárodního instruktora Japan Karate Association. Vstupem do JKA zásadně vzrostla úroveň stylu Shotokan v oddíle. V roce 2013 oddíl přechází na okinawské karate stylu shorin-ryu velmistra Kenyu Chinena,. V klubu trénuje každoročně cca 20-40 zájemců, počet tréninkových skupin se mění podle aktuálních potřeb zájemců.

V oddíle vyučujeme především prvky shorin-ryu, ale seznámíme Vás i s technikami jiných škol a jejich odlišnostmi. Výuka v našem dojo vychází z praxe našich vzorů a trenérů jako jsou Jan Steklý (JKA), Václav Liška (karate, taiji), Takeji Ogawa (goju-ryu), David Sýkora (systema RMA), Jan a Tomáš Kopeckých (shorin-ryu / kobudo), Thomas Hoenel (koryu uchinadi) a další.

Členství v oddíle

Podmínkou členství je pouze chuť studovat karate a trestní bezúhonnost. Členstvím získáte možnost skládat zkoušky (pásky), účastnit se soustředění a seminářů, získat slevy na nákup sportovních potřeb (karategi, makiwara...) a další. Mladým členům nabízíme možnost soutěžit v karate.
Pro naše členy jsme také připravili různé oddílové předměty - trika, propisky, nášivky, samolepky, bundy, ručníky.
Stát se členem oddílu karate znamená získat nové přátele a poznat hranice svých schopností. Nelze slíbit nic, než dřinu - ikdyž nemusí jít nutně o dřinu fyzickou, je karate indiviuálním uměním, kde je cílem překonat hlavně sebe sama. :: informace o aktuálním přípravném kursu a o tom, co Vás čeká ::


 

na začátek stránky

 

Napište nám | ©2004  Svoboda Petr    aktualizováno 24.11.2015

Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 pixelů a jsou provozovány díky firmě M-SOFT